English (United Kingdom)LithuanianRussian (CIS)
Santechnikai Šiauliuose PDF Spausdinti El. paštas

Santechnikos montavimo bei remonto paslaugos Šiauliuose.

Jeigu įsigijote butą, statote namą arba tiesiog pradėjote nedidlį remontą namuose ir Jums prireikė santechnikos specialisto paslaugų Šiauliuose, tai kreipdamiesi į mūsų bendrovę „Šildukai“, pataikėte pagal adresą. Surasti santechniką Šiauliuose nėra sunku. Tačiau, mūsų bendrovės specialistai ne vien išmano, bet, kaip tai keistai skambėtų, ir myli savo darbą. Mūsų santechnikos specialistų pastangos nukreiptos patenkinti, bet kuriuos Jūsų pageidavimus, pradėdant plautuvės, maišytuvo pakeitimu, bei dušo galvutės nukreipėjo tvirtinimu, baigiant „džakuzi“ vonios, dušo kabinos montavimu arba šildymo sistemos įrengimu, taip pat santechnikos remonto paslaugų teikimu Šiauliuose. Didelė patirtis, bei technologinių naujovių taikymas leidžia mums pasiūlyti santechniko paslaugas nebrangiai, bet tuo pačiu garantuoti aukštą atliekamų darbų kokybę. O preliminarūs, tačiau itin tikslūs numatomų darbų apskaičiavimai garantuoja mūsų paslaugų kainodaros skaidrumą.

Kiekvienas mūsų santehcnikos specialistas gerai išmano santechnikos medžiagas, bei įrangą, naudojamas Lietuvoje ir užsienyje. Planuojant santechnikos montavimo arba remonto darbus, bei sudarant sąmatą, mūsų darbuotojas padės Jums pasirinkti tinkamiausias medžiagas bei įrangą, atitinkančias Jūsų finansines galimybes bei estetinius pageidavimus.

 

Santechniko iškvietimas bei santechnikos darbai Šiauliuose

Santechniko iškvietimas Šiauliuose leis Jūms sutaupyti laiką bei išspręsti kompleksinių santechnikos darbų klausimus (santechnikos montavimas arba pakeitimas), taip pat smulkesnius santechnikos remonto klausimus. Mūsų darbų sferoje yra daugiabučiai, privatūs namai (sodo nameliai), biurai, pramonės objektai, bei darbai užsienyje.

Kiekvienas mūsų bendrovės santechnikas – aukštos klasės specialistas, atliekantis įvairaus sudėtingumo santechnikos darbus. Mūsų darbuotojai reguliariai eina specializuotus kursus, o tinkama motyvacija leidžia jiems atsiduoti darbui visais 100%. Atliekant santechnikos darbus, naudojame tik patikrintos kokybes medžiagas bei taikome inovacinius sprendimus (naujausias medžiagas ir šiolaikine įranga). Toks nusistatymas leidžia pasiekti numatomo tikslo per optimaliausią laiką bei optimaliausiomis sąnaudomis, kas maloniai nudžiugins Jūsų piniginę. Be to, mūsų darbuotojai padės Jums ne tik apsispręsti renkant medžiagas bei įrangą, bet ir jas įsigyjant bei pristatant pagal adresą.

Mūsų tinklalapyje visuomet galima sužinoti aktualiausias santechnikos darbų kainas. Tikslią santechnikos darbų Šiauliuose kainą nustato meistras darbų vietoje. Mūsų santechnikos montavimo, bei remonto darbų kainos yra optimaliausios rinkoje.


Santechnikas – Šiauliai

Santechiko paslaugas iš dalies galima sulyginti su juvelyro darbais, kadangi santechnikas dažniausiai dirba užsakovo teritorijoje ir disponuoja brangiai kainuojančiomis medžiagomis (pvz. „džakuzi“, dušo kabina, buitinė technika ir t.t.). Mūsų darbuotojus pagrįstai galima laikyti ne tik aukštos kvalifikacijos specialistais, kurie turi vertingos patirties dirbant užsienyje su brangiomis ir sudėtingomis sistemomis ir įranga, bet ir juvelyrais, kadangi dirbant, jie visuomet stengiasi ne tik atsargiai elgtis su medžiagomis, bet ir padaro savo buvimą užsakovo teritorijoje maksimaliai nepastebimu. Pvz. demontuojant seną bei montuojant naują vonią, būtina ne tik užtikrinti naujos vonios saugumą, bet ir nepažeisti grindų plytelių, šalią esančio praustuvo arba ko nors kito.

Ne veltui sakoma, kad kiekvinas turi užsiimti savo darbu. Mes dirbame savo darbą. Kiekvienas mūsų santechnikas – savo darbo žinovas bei meistras. Mes konsultuojame, remontuojame, projektuojame bei garantuojame darbų aukštą kokybę. Taip, kad mūsų bendrovės specialisto – santechniko iškvietimas, sutaupys Jums laiko, pinigų, ir kas svarbiausia – nervų. O mūsų darbo rezultatai tikrai Jus pradžiugins.

 

UAB "Šildukai" - Kontaktai

Adresas

Gumbinės 56c


Šiauliai, LT-77171


Lietuva

Tel.

8 (41) 552308

Faks.

8 (41) 552308

Mob.

+370 (615) 56358

El.paštas

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Tinklalapis

www.sildukai.lt

Kodas

144912022

PVM

LT100003494316

Kreditingumas 

Sertifikatas

Partneriai, prekių gamintojai

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image